بهترین جنس های پارچه در تابستان برای خنک ماندن

بهترین جنس پارچه ی مانتو و شال در تابستان برای خنک ماندن

بهترین جنس پارچه ی مانتو و شال در تابستان برای خنک ماندن خانم ها دارای اهمیت به سزایی می باشد. چرا که خانم ها نسبت به آقایان دارای پوشش بیشتری می باشند و اگر در انتخاب پارچه مورد استفاده خود در تابستان دقت لازم را به عمل نیاورند، شرایط بدتر هم خواهد شد. لذا با رعایت نکاتی در رابطه با پارچه ی مانتو و شالی که قصد خرید دارید میتوانید شرایط را به شکل به سزایی بهبود ببخشید.

مانتو تابستانی جنس خنک مخصوص تابستان

مانتو تابستانی جنس خنک

پارچه چیت

این نوع پارچه یکی ازبهترین جنس پارچه ی مانتو در تابستان برای خنک ماندن که با داشتن منافذ زیاد راه عبور هوا را بسیار راحت میکند. و اصطلاحا تنفس خوبی دارد. ضمن اینکه استفاده از این نوع پارچه اخیرا توسط طراحان داخلی مورد توجه قرار گرفته است و کارهای یونیک و بسیار زیبایی را با آن ارائه داده اند.

پارچه نخی

پارچه نخی بهترین جنس پارچه ی مانتو و شال در تابستان برای خنک ماندن است که ضمن داشتن تنفس خوب معمولا به عنوان شال بسیار مناسب است. ضمن اینکه قدرت جذب خوبی هم دارد. برخی مانتو های زیبا نیز با جنس نخی ارائه میگردد. که مورد استقبال خوبی قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که جنس این پارچه اطو خوری خوبی دارد و به راحتی با اطو رفع چروک و صاف میگردد.

پارچه کتان

مانتوهای کتان گزینه بسیار مناسب و شاید بهترین گزینه برای تابستان می باشند. طراحان داخلی با طراحی مانتوهای زیبای کتان کشی که بسیار شیک و زیبا نیز می باشند کار مشکل پسندان را برای تابستان راحت نموده اند. ضمن اینکه شستشو و نگهداری این نوع پارچه بسیار آسان است و اگر به مدت زیاد مجبور به استفاده از مانتو هستید، بهتر است به سراغ این نوع پارچه بروید.

پارچه ویسکوز (ریون)

استحکام پارچه ویسکوز با مطالعات اخیر افزایش یافته است و این نوع پارچه جاذب فوقالعاده رطوبت می باشد. تا ۵۰ درصد بیشتر از پارچه های پنبه ای. اما رطوبت زیاد از استحکام این نوع پارچه می کاهد.

پارچه ی ویسکوز چروک پذیری بیشتری نسبت به پنبه دارد و در مقابل نور آفتاب رنگش عوض می شود. و تا دمای ۱۵۰ درجه سانتیگراد را می تواند تحمل کند. درخشندگی آن نسبت به پارچه های پنبه ای بیشتر است.

دارای تنفس فوق العاده و رنگ پذیری بالایی می باشند. پرز پرز نمی شود و الکتریسیته ساکن در آن تولید نمیگردد به همین جهت یکی از پرطرفدارترین نوع پارچه ی تابستانی به شمار می رود.

پارچه های نامناسب که نباید در تابستان پوشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *