بهترین گزینه لباس پوشیدن برای خانم های لاغر

بهترین گزینه لباس پوشیدن برای خانم های لاغر

اگر شما نیز جز افراد قدبلند لاغر هستید که گاها نگران این هستید لاغری شما تو ذوق بزند  با چند راهکار ساده می توانید بسیار شیک و متناسب به نظر بیایید. کافیست موارد زیر را مطالعه کنید و به کار ببندید. چرا که بهترین گزینه لباس پوشیدن برای خانم های لاغر می باشند.

چه نوع شلواری بهتر است

شلوارهای راسته و گشاد گزینه مناسب شماست.از استفاده کردن از شلوارهای لوله تفنگی مخصوصا اگر پاهای شما خیلی لاغر است به شدت پرهیز کنید. شلوارهای تابستانه گشاد که این روزها مد میباشد در تابستان و شلوارهای راسته برای زمستان گزینه خوبی است.

چه نوع رنگی بهتر است

بر خلاف خانم های چاق شما باید سعی کنید از رنگ های روشن استفاده کنید رنگ روشن با نشان دادن سایه ها اندام های بدن شما را حجیم تر نشان میدهد.

یقه ی لباس

استفاده از شومیز و لباس های گشاد

لباس هایی که حالت لش و مدل گشاد دارند بهترین گزینه لباس پوشیدن برای خانم های لاغر می باشد. دقت کنید که لباس شما نباید به هیچ عنوان سایز بزرگتری داشته باشد و تنها از مدل های گشاد استفاده کنید. این مدل لباس ها ضمن زیبایی و بروز بودن حالت بدن شما را پوشش میدهد. اگر از مدل های آستین بلند استفاده کنید که نتیجه بهتر نیز خواهد شد.

طرح لباس برای خانم های لاغر

طرح لباس میتواند کمک شایانی به بهتر دیده شدن شما بکند. بهترین گزینه طرح لباس برای خانم های لاغر طرح های گلدار و شلوغ است. با استفاده از این طرح ها نگاه بیننده بجای اینکه به کلیت بدن شما جلب شود جذب طرح لباس میشود و لاغری شما کمتر به چشم می آید.

استفاده از پیراهن گلدار با دامن کلوش گزینه مناسبی است دقت کنید که پیراهن شما زیاد بلند نباشد که قد شما را بلندتر نشان دهد.

چه مانتویی برای شما بهتر است

بهترین گزینه مانتو برای خانم های لاغر مدل مانتو های گشاد است. این روزها مدل مانتوهای گشاد که اندکی لش هستند بسیار محبوب شده است شما به عنوان یک خانم لاغر با استفاده از این مدل مانتو ها به راحتی میتوانید بدن خود را بپوشانید و لاغری خود را از دید مخاطب پنهان نگه دارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *