ساده ترین و بهترین روش لاغر شدن!

ساده ترین و بهترین روش لاغر شدن!

ساده ترین و بهترین روش لاغر شدن که از نظر بسیاری پوشیده مانده است طرز لباس پوشیدن می باشد.

بدین منظور اصولی را که برای رسیدن به این هدف میشود رعایت کرد در زیر آورده ایم.

طرح لباس مورد نظر

طرح لباس برای لاغرتر نشان دادن شما بسیار موثر است. بهتر است بدین منظور از طرح های ریز در لباس استفاه شود و به هیچ عنوان از طرح های درشت استفاده نگردد بهترین گزینه خطوط ریز عمودی نزدیک به هم میباشد. دقت کنید به هیچ عنوان از طرح های درشت و یا خطوط راه راه با فاصله یا افقی در لباس خود استفاده نکیند

جنس لباس مورد نظر

بهتر است از جنس های لخت و لطیف به عنوان لباس استفاده کنید و به هیچ عنوان از پارچه های ضخیم و خشک استفاده نکنید. برعکس برای شلوار از پارچه های ضخیم بهتر است استفاده شود و شلوار تا روی کمر شما قرار بگیرد نه بالاتر نه پایین تر پارچه های ضخیم چاقی پاها را پوشش میدهد و شکم را محکمتر نگه میدارد. پاچه شلوار شما حتما باید تا روی کفش هایتان بیفتد و با یک خط اتو همه چیز تکمیل می شود.

رنگ لباس مورد نظر

بر خلاف خانم های لاغر رنگ های تیره از آنجایی که سایه ها را پوشش میدهد به شدت برآمدگی های بدن را از دید مخفی نگه میدارند پس بهترین گزینه برای شما رنگ های تیره می باشند. دقت داشته باشید که پوشیدن لباس های یک رنگ قامت شما را کشیده تر نشان می دهد و در لاغر نشان دادن شما بسیار موثر میباشند.

لباس های یکسره بلند

اگر چاق هستید با استفاده از لباس های یکسره بلند به جای کت دامن یا کت و شلوار میتوانید اندام های خود را به خوبی بپوشانید و اگر از طرح های ریز عمودی نیز استفاده کنید با خطای دیدی که ایجاد میگردد به شدت لاغرتر به نظر می آیید.

سایز مناسب

دقت کنید این دیدگاه که استفاده از سایزهای کوچکتر یا بزرگتر شما را لاغرتر نشان میدهد کاملا اشتباه هست سعی کنید هر لباسی که میخرید کاملا اندازه سایز واقعی شما باشد. لباسهای تنگ برجستگی های بدن را به شدت نمایان میکند و لباس های گشاد شما را حجیم تر نشان میدهند.

استفاه از گن

استفاده از گن ها نیز میتواند با محکم نگه داشتن بدن و همچنین تغییر شکل آن کمک شایانی به لاغرتر دیده شدن شما بکند

استفاده از زیورآلات آویز و بلند

گرندبند و گوشواره های بلند استفاده کنید و حتی شال استفاده از شال به جای روسری که از دو طرف آویزان باشد به لاغرتر نشان دادن شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *